22 Ocak 2013 Salı

İyi Ki Doğdun Arda! - Doğum Günü Partisi


Doğum günü organizasyonlarına gösterilen ilgi gün geçtikçe artıyor. Özellikle 1. yaş kutlamaları en az bebek partileri kadar renkli ve bol hediyeli. Çocuklara Mucizeler ekibi olarak parti düzenlemelerimizi hazırlarken farklı malzemeler ve renkler kullanmayı çok seviyoruz. Arda'nın birinci yaş günü için hazırladığımız düzenlememizde gri ve sarı renklerini tercih etmemizin en büyük sebebi bu oldu. Birbirine çok yakıştığını düşündüğümüz bu iki rengi, masamızın sadeliğini bozmayacak şekilde bulut ve ayıcık figürleriyle süsledik. Diğer masa düzenlemelerimizde ağırlık olarak kullandığımız cam ve porselen platformların yerini ise bu düzenlemede iki katlı metal platformlar alıyor. Minik misafirlerinin isim bantlarının bulunduğu süt şişeleri masamızda çok beğendiğimiz bir başka farklı detay. 

Farklı desenlerle süslü bavulları hem hediye setlerimizde hem de masa düzenlemelerimizde severek kullanıyoruz.Truffle'lar ve yabanmersinli cupcakeler Bella Torta, tatlı&tuzlu tabağımız Pelit Pastanesi tarafından hazırlandı.

Partimizin minik misafirlerine özel hazırladığımız süt şişelerimiz, isim bantları ve kurabiyeleriyle çok sevildi.Organizasyonlarımız hakkında merak ettiğiniz her şeyi sitemizin başlığında yer alan "organizasyonlar" bölümünde bulabilir, kendi masa hayalinizi gerçekleştirmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.  Fotoğraflar için Foto Hayat'tan Ali Döş'e ve Sibel Doğru'ya teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...