25 Ocak 2013 Cuma

Ceren ve Mert'in Bebek Mevlüdü

Bebek mevlütlerinde, doğum günü organizasyonları ve hoşgeldin bebek partilerinden farklı olarak, çok daha klasik ve şık sunumlar tercih ediliyor. Düzenlenmesi planlanan şık bir organizasyon olduğunda gümüş, sofralara çok yakışıyor. 

Ceren ve Mert'in bebek mevlüdünde, tüm ikramların gümüş platformlarla yapıldığı, gümüş tepsilerin ve gümüş çatal bıçak takımlarının kullanıldığı bir sofra hazırladık. Masayı süsleyen yemek kartları, cupcake çubukları gibi diğer detaylarda kuş figürlerini, masa örtümüz ve peçete süslerimizde dantel kullanımını tercih ettik. 


Tüm sofra düzenlemelerine taze çiçeklerle hazırlanan aranjmanları çok yakıştırıyoruz.


Gümüş çatal bıçak takımlarımızı vintage temalı peçete ve dantel peçete süsüyle kişiye özel hazırladık. 

Gümüş ördek detaylı porselen tabaklarımız Pelit Pastanesi'nin makaronlarıyla renklendi.Orman meyveli tartımız Bella Torta tarafından hazırlandı.


Limonata servislerimiz için antika gümüş tepsi tercih ettik.Tuzlu tabağımız Pelit Pastanesi tarafından hazırlandı.Bez pastala sadece doğum ziyaretlerine değil katıldığınız bebek mevlütlerine de hediye olarak götürebilirsiniz.
Çikolatalı cupcakelerimiz Bella Torta tarafından hazırlandı.Organizasyonlarımız hakkında merak ettiğiniz her şeyi sitemizin başlığında yer alan "organizasyonlar" bölümünde bulabilir, kendi masa hayalinizi gerçekleştirmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.  

 Fotoğraflar için Foto Hayat'tan Ali Döş'e ve Anthony & Gloria'ya teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...