11 Mayıs 2013 Cumartesi

Anthony & Gloria İle Butik Özel Gün Fotoğrafçılığı

Kutlanacak özel bir gün olduğunda en büyük kalem her zaman mekana ayrılır. Bol manzaralı, popüler, ihtişamlı mekanlar peşinde koşarken herkesi memnun etmenin imkansız olduğu ve o günden geriye kalacak tek şeyin aslında fotoğraf kareleri olduğu unutulur. Günümüzde her ne kadar butik özel gün fotoğrafçılığı konsepti gelişmeye başlasa da bizler hala çok masraflı olur, zor olur, koşuşturması çok olur diyerek mekanın bize zorunlu kıldığı fotoğrafçılarla yetinebiliyoruz.

Anthony & Gloria, canım arkadaşım Sibel Doğru'nun kurduğu yepyeni bir firma. Doğayı ve doğal ışığı kullanmayı tercih ederken, mekana ve kişiye özel farklı detaylarla fotoğraflara renk katmayı seven Sibel'in bana sorarsanız en önemli özelliği kendinizi onun yanında çok rahat hissediyor olmanız. Fotoğraf çekimlerinde fotoğrafçıya güvenmek ve yanında rahat etmek çok önemli. Özellikle düğün ve doğum çekimleri gibi heyecanın yüksek olduğu günlerde insan gerçekten minik detayları atlamadan zevkine güvenebileceği birine kendini teslim etmek istiyor.

Evlenme teklifi, doğum günleri, bebek partileri gibi özel günlerinizde, nişan, düğün gibi büyük kutlamalarda, hamilelik ve bebek çekimlerinde, anı olarak kalmasını istediğiniz portre çekimlerinde Anthony & Gloria'yı tavsiye ederim. Portfolyosunu www.anthonyandgloria.org adresinden görebilir, Sibel ile anthonyandgloria@yahoo.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İşte Anthony & Gloria imzalı birkaç kare..Hamilelik Çekimleri
Parti ve Organizasyon Çekimleri

Portre ÇekimleriÖzel Gün Çekimleri


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...